100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962 vs Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962

100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962

€ 15,40

Bekijk deal
Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel

Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel

€ 29,90

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

Specificatie100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamTease & Please
Overige kenmerken
Aantal meegeleverde accu's/batterijen0
Accu/batterij modelGeen batterijen
DoelgroepVolwassenen
Geschikt om te spelen metJe partner
GeslachtUnisex
Inclusief seksspeeltjeNee
KleurRoze
MPN (Manufacturer Part Number)0
Maakt geluidNee
MateriaalKunststof
Maximaal aantal spelers2
Minimale aantal spelers2
Plezier voorMan + Vrouw
Speeltijd60 minuten
SpeleditieStandaard editie
Taal handleidingUniverseel
Taal spel
  • Duits
  • Italiaans
Type spelKaartspel
Verpakking breedte140 mm
Verpakking hoogte50 mm
Verpakking lengte150 mm
Verpakkingsgewicht110 g
Verpakkingsinhoud1
VoedingstypeGeen voedingstype
eWasteNee
EAN
EAN8717703521962

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 15,40
Hoge korting-19%Was € 18,99 · Bespaar € 3,59
Levering
Uiterlijk 4 augustus in huis
Bezorgd
Tussen 31 jul en 4 aug in huis
Verkoper
MrPackage NL
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel.

Prijzen per winkel

Specificaties100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel
Laagste prijs€ 15,40Beste€ 29,90
Hoogste prijs€ 15,40€ 29,90
Prijsverschil€ 14,50 (100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962 is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 15,40€ 29,90
Bekijk dealBekijk deal

100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962 vs Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de 100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962 en de Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 14,50. De 100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962 is momenteel de voordeligste optie.

100 Introductory Dares Erotic Game Tease & Please 21962 vs Tease & Please FUCKME - Roze - Erotisch Bordspel — Vergelijking | Geneugte · Geneugte