All Black Realistische Dildo zwart vs GET REAL | Get Real - Dong 18 Cm Black

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

All Black Realistische Dildo zwart

All Black Realistische Dildo zwart

€ 10,49

Bekijk deal
GET REAL | Get Real - Dong 18 Cm Black

GET REAL | Get Real - Dong 18 Cm Black

€ 13,10

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAll Black Realistische Dildo zwartGET REAL | Get Real - Dong 18 Cm Black
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamScala 2.0 b.v.
Overige kenmerken
Aantal meegeleverde accu's/batterijen0
BuigbaarJa
Diameter0 mm
GeslachtUnisex
Inbrenglengte18 cm
Kleur
  • black
  • Zwart
MPN (Manufacturer Part Number)D-234559
MateriaalPVC
Met balzakNee
Met zuignapNee
Plezier voorVrouw
Product breedte15 cm
Product gewicht290 g
Product hoogte29.50 cm
Product lengte4 cm
Seksspeeltje optiesGeen opties
Structuur dildoAders
Type dildoNatuurlijke dildo
Verpakking breedte158 mm
Verpakking hoogte61 mm
Verpakking lengte308 mm
Verpakkingsgewicht0.31 kg
Verpakkingsinhoud1st
WatervastJa
eWasteNee
EAN
EAN8713221486332

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor All Black Realistische Dildo zwart.

Bol.com aanbod

€ 13,10
Hoge korting-18%Was € 15,99 · Bespaar € 2,89
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAll Black Realistische Dildo zwartGET REAL | Get Real - Dong 18 Cm Black
Laagste prijs€ 10,49Beste€ 13,10
Hoogste prijs€ 10,49€ 13,10
Prijsverschil€ 2,61 (All Black Realistische Dildo zwart is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 10,49€ 13,10
Bekijk dealBekijk deal

All Black Realistische Dildo zwart vs GET REAL | Get Real - Dong 18 Cm Black: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de All Black Realistische Dildo zwart en de GET REAL | Get Real - Dong 18 Cm Black? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 2,61. De All Black Realistische Dildo zwart is momenteel de voordeligste optie.

All Black Realistische Dildo zwart vs GET REAL | Get Real - Dong 18 Cm Black — Vergelijking | Geneugte · Geneugte