Large borstpomp vergroter 10x10cm vs Breast Pump Set Large - Rose Gold

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Large borstpomp vergroter 10x10cm

Large borstpomp vergroter 10x10cm

€ 45,95

Bekijk deal
Breast Pump Set Large - Rose Gold

Breast Pump Set Large - Rose Gold

€ 38,50

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieLarge borstpomp vergroter 10x10cmBreast Pump Set Large - Rose Gold
Productinformatie
Kleurlicht blauw
  • pink
  • Roze
Maat150
Verpakkingsgewicht589 g
Materiaal, afmetingen & capaciteit
Materiaal
  • Siliconen
  • ABS
Polyamide
Verpakking hoogte100 mm157 mm
Verpakking lengte100 mm272 mm
Verpakking breedte50 mm177 mm
Inhoud en samenstelling van dit artikel
Verpakkingsinhoud1 st. Large borstpomp vergroter 10x10cm1st
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)
Informatie over de fabrikant
Fabrikant Naamsucces courierShots BV
Overige kenmerken
Seksspeeltje optiesSiliconen basisGeen opties
EAN
EAN60903072172678714273548399

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 45,95
Levering
Uiterlijk 4 augustus in huis
Bezorgd
Tussen 31 jul en 4 aug in huis
Verkoper
Nooitmeersaai
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 38,50
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesLarge borstpomp vergroter 10x10cmBreast Pump Set Large - Rose Gold
Laagste prijs€ 45,95€ 38,50Beste
Hoogste prijs€ 45,95€ 38,50
Prijsverschil€ 7,45 (Breast Pump Set Large - Rose Gold is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 45,95€ 38,50
Bekijk dealBekijk deal

Large borstpomp vergroter 10x10cm vs Breast Pump Set Large - Rose Gold: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Large borstpomp vergroter 10x10cm en de Breast Pump Set Large - Rose Gold? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 7,45. De Breast Pump Set Large - Rose Gold is momenteel de voordeligste optie.

Large borstpomp vergroter 10x10cm vs Breast Pump Set Large - Rose Gold — Vergelijking | Geneugte · Geneugte