Penis Kooi - Kuisheidskooi - Met Slot - One size - BDSM - Verstelbaar vs Peniskooi Medium - kunststof - zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Penis Kooi - Kuisheidskooi - Met Slot - One size - BDSM - Verstelbaar

Penis Kooi - Kuisheidskooi - Met Slot - One size - BDSM - Verstelbaar

€ 23,95

Bekijk deal
Peniskooi Medium - kunststof - zwart

Peniskooi Medium - kunststof - zwart

€ 20,95

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatiePenis Kooi - Kuisheidskooi - Met Slot - One size - BDSM - VerstelbaarPeniskooi Medium - kunststof - zwart
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamRedparrot.nlC4C
Overige kenmerken
AfsluitbaarJaJa
Diameter4 cm3 cm
Geschikt voor aantal uren1000 uur10000 uur
Inclusief slotJaJa
KleurZwartzwart
MaatMediumMedium
MateriaalPlasticKunststof
Taal handleidingUniverseelGeen taal
Verpakking breedte50 mm200 mm
Verpakking hoogte200 mm120 mm
Verpakking lengte80 mm250 mm
Verpakkingsgewicht100 g100 g
VerpakkingsinhoudDiscrete verpakking met hierin het product1 x peniskooi compleet met slot
WaterbestendigJaJa
EAN
EAN60904256776918785281708341

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 23,95
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
RedParrotNL
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 20,95
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
Bezorgd
Vanaf 31 jul in huis
Verkoper
Onze Kraam Online
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesPenis Kooi - Kuisheidskooi - Met Slot - One size - BDSM - VerstelbaarPeniskooi Medium - kunststof - zwart
Laagste prijs€ 23,95€ 20,95Beste
Hoogste prijs€ 23,95€ 20,95
Prijsverschil€ 3,00 (Peniskooi Medium - kunststof - zwart is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 23,95€ 20,95
Bekijk dealBekijk deal

Penis Kooi - Kuisheidskooi - Met Slot - One size - BDSM - Verstelbaar vs Peniskooi Medium - kunststof - zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Penis Kooi - Kuisheidskooi - Met Slot - One size - BDSM - Verstelbaar en de Peniskooi Medium - kunststof - zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 3,00. De Peniskooi Medium - kunststof - zwart is momenteel de voordeligste optie.

Penis Kooi - Kuisheidskooi - Met Slot - One size - BDSM - Verstelbaar vs Peniskooi Medium - kunststof - zwart — Vergelijking | Geneugte · Geneugte