Smart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - Zwart vs Smart Moves - Enkelboeien met Klittenband - Nylon - Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Smart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - Zwart

Smart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - Zwart

€ 12,95

Bekijk deal
Smart Moves - Enkelboeien met Klittenband - Nylon - Zwart

Smart Moves - Enkelboeien met Klittenband - Nylon - Zwart

€ 14,95

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieSmart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - ZwartSmart Moves - Enkelboeien met Klittenband - Nylon - Zwart
Productinformatie
KleurZwartZwart
Verpakkingsgewicht0 g0 g
Materiaal, afmetingen & capaciteit
MateriaalNeopreenKunstleer
Inhoud en samenstelling van dit artikel
Verpakkingsinhoud1 paarEnkelboeien met verbindingsketting
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamKlipon Trading BVKlipon Trading BV
Overige kenmerken
Gericht opBeginnerBeginner
Type boeienVoetboeienVoetboeien
Type sluiting handboeienKlittenbandKlittenband
Voering boeienNiet gevoerdPadding
EAN
EAN87201687851218720701686502

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 12,95
Levering
Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
Laced Up Boutique
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 14,95
Levering
Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
Laced Up Boutique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesSmart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - ZwartSmart Moves - Enkelboeien met Klittenband - Nylon - Zwart
Laagste prijs€ 12,95Beste€ 14,95
Hoogste prijs€ 12,95€ 14,95
Prijsverschil€ 2,00 (Smart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - Zwart is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 12,95€ 14,95
Bekijk dealBekijk deal

Smart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - Zwart vs Smart Moves - Enkelboeien met Klittenband - Nylon - Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Smart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - Zwart en de Smart Moves - Enkelboeien met Klittenband - Nylon - Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 2,00. De Smart Moves - Neopreen Enkelboeien - Watervast - Zwart is momenteel de voordeligste optie.