Zwarte hold up netkousen vs Sexy Wetlook netkousen en kousen met bandjes – Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Zwarte hold up netkousen

Zwarte hold up netkousen

€ 8,29

Bekijk deal
Sexy Wetlook netkousen en kousen met bandjes – Zwart

Sexy Wetlook netkousen en kousen met bandjes – Zwart

€ 13,49

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieZwarte hold up netkousenSexy Wetlook netkousen en kousen met bandjes – Zwart
Maat
KledingmaatOne sizeS/M
EU Behamaat36C
Kleur
KleurZwartZwart
Materiaal
MateriaalNylonABS
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamR.H. Smith & Sons Wig Makers Ltd
FabrikantgegevensDe informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Overige kenmerken
Open kruisNee
PlussizeNeeNee
Sluiting
  • Elastiek
  • Zonder sluiting
Elastiek
Special lookVisnetKant
Verpakking breedte10 mm153 mm
Verpakking hoogte2 mm30 mm
Verpakking lengte20 mm208 mm
Verpakkingsgewicht45 g139 g
EAN
EAN50205704279585904986990193

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 8,29
Levering
Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
Fun en Feest NL
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 13,49
Korting-14%Was € 15,64 · Bespaar € 2,15
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesZwarte hold up netkousenSexy Wetlook netkousen en kousen met bandjes – Zwart
Laagste prijs€ 8,29Beste€ 13,49
Hoogste prijs€ 8,29€ 13,49
Prijsverschil€ 5,20 (Zwarte hold up netkousen is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 8,29€ 13,49
Bekijk dealBekijk deal

Zwarte hold up netkousen vs Sexy Wetlook netkousen en kousen met bandjes – Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Zwarte hold up netkousen en de Sexy Wetlook netkousen en kousen met bandjes – Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 5,20. De Zwarte hold up netkousen is momenteel de voordeligste optie.